لم نتلق رسوم إضافية

Contact Info

Ev Tipi Klima Hizmeti – Konutlarda kullanılan klima sistemlerinin profesyonel bakım ve onarımı

Ev klima servisi, konutlarda kullanılan klimaların montajı, bakımı ve bakımı için teknisyenler tarafından verilen bir hizmettir. Bu hizmet, yazlık evlerini soğutmaya ve kış alanlarındaki sıcaklığı kontrol etmeye yardımcı olmak için ev izleme ve izleme sağlar.

Montaj hizmetleri

Firmamız bünyesinde bulundurduğu iklimlendirme sisteminin doğru montajı için gerekli tüm işletme çıktılarını almaktadır. Klima montajı, uygun yerin seçilmesi, duvarların delinmesi, elektrik açıklamaları ve borulama açıklamaları gibi birkaç aşamadan oluşur. Konusunda uzman teknisyenlerimiz bu işlemleri yaparak evlere bilgisayarlı klima sistemi kurulmasını sağlamaktadır.

Bakım hizmetleri

Klima sistemlerinin bakımı düzenli yapılmadığı takdirde performans kaybı yaşayabilir ve arızalanabilir. Firmamız klima montaj bakımlarını yaparak sisteminizin daha verimli çalışmasını sağlar. Bu sayede enerji tasarrufu sağlanırken klimanızın ömrü de uzar.

Onarım hizmetleri

Klima sistemleri ve kullanım süresi ve çeşitli arızalar olabilir. Firmamız tüm bakım servis teknisyenleri ile klima bakım ve teslimatını gerçekleştirmektedir. Klimanızın arızasını en kısa sürede tespit edin ve arızanın giderilmesi için gerekli tüm işlemleri kaydedin.

Çözüm

Ev Klima Servisi, konut tipi klima parçalarının doğru montajı, düzenli bakımı ve kullanılan cihazlar için profesyonel bir hizmettir. Firmamız sunucu teknisyenleri ile bu hizmeti en iyi şekilde vermektedir. Yukarıdaki tüm sistemlerin bakımı ve güvenilirliği için güvenilir bir hizmet almak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.